Bu sitede kullanıma ilişkin bilgi toplamak için çerez kullanılmaktadır. Buradaki amacımız; web sitemizi ziyaret eden kullanıcıya kolaylık sağlamaktır.

Dondurma

Dondurma
Hem Hafif Hem de Besleyici Lezzet: Hacıbey Dondurması
Her mevsimin vazgeçilmez lezzeti Hacıbey dondurmaları hem hafif hem de besleyicidir. Dondurma yaz kış demeden sofralarımızda yerini alıyor. Yaz ve kış oldukça fazla tüketilen dondurma sağlığımız açısından da çok faydalı bir lezzet olarak karşımıza çıkıyor.
Her mevsim gönül rahatlığı ile yenebilecek tatlılar arasında yer alan dondurma içerdiği kalsiyum sayesinde sağlığınızı koruyor, antioksidan açısından zengin olduğu için enerji ve mutluluk veriyor.  Hacıbey, doğal dondurmaları ile size gerçek dondurma keyfini yaşatmaya devam ediyor. 40’In üzerinde farklı dondurma çeşitleri arasından tercih edeceğiniz dondurmaları online dondurma siparişi vererek olduğunuz her yere ulaştırıyor.

Her Mevsimin Gözdesi Dondurma Çeşitleri
Dondurma severlerin en çok keyif aldığı şeylerden biri ise klasik tatların yanı sıra yeni tatları denemektir. Hacıbey olarak klasik ve yeni tatları 40 yıldır dondurma severlerin beğenisine sunuyoruz. Tüm dondurma çeşitlerinde süt, şeker, salep ve taze meyve kullanan Hacıbey farkını 40 yıldır ortaya koyuyor. Herkesin sevdiği bir dondurma çeşidi Hacıbey’de mutlaka bulunuyor.
Aynı zamanda Keçi Sütlü Kesme Dondurma’yı merak edenlerin adresi de Hacıbey oluyor. En doğal ürünlerden yaptığımız ve keçi sütünün en iyisini kullandığımız kesme dondurma uzadıkça lezzet şöleni de uzuyor. Keçi Sütlü Kesme Dondurma sipariş ederek bu lezzeti denemelisiniz. 

Dondurmanın En İyisi Salepten Belli Olur
Hacıbey dondurmalarının öne çıkan özelliği doğal salep ile üretilmeleridir. Yaz ve kış aylarının vazgeçilmezi dondurma için Hacıbey’de söyleyecek tek sözümüz var. En iyi dondurma ancak 24 ayar saleple birleşirse gerçek dondurma olur o da ancak Hacıbey’de bulunur.

Sıcaklara Karşı İstediğiniz Her Yerde
Yazın kavurucu sıcağının altında nerede olursanız olun canınız Hacıbey’in enfes dondurmalarından çekiyorsa, sadece bir tık ile sipariş edebilirsiniz. İstanbul içinde nerede olursanız olun online dondurma siparişi verdiğinizde bu enfes Hacıbey dondurmaları sofranızda olacaktır. Üstelik erimeden gelmeleri için özel üretilmiş straforun içinde kuru buz ile gönderilen dondurmalar 24 saat boyunca hiç erimeden kutunun içinde durabilir. 
Canınız dondurma çekti ve dondurma siparişi vermeyi istiyorsanız Hacıbey dondurmalarından beğendiğinizi sepetinize ekleyin.

Göster:
Sırala:

Çikolatalı

İçerik :  Süt, doğal salep, kakao, parça çikolata, şeker,Alerjen Uyarısı: Ürünlerimizde süt ve ..

110,00TL

Fıstıklı

İçerik :  Süt, doğal salep, fıstık, şekerAlerjen Uyarısı: Ürünlerimizde süt ve süt ürünleri bir..

110,00TL

Limonlu

İçerik :  Süt, doğal salep, limon, şeker,Alerjen Uyarısı: Ürünlerimizde süt ve süt ürünleri bir..

90,00TL

Kavunlu

İçerik :  Süt, doğal salep, kavun, şekerAlerjen Uyarısı: Ürünlerimizde süt ve süt ürünleri bir ..

90,00TL

Keçi Sütlü Kesme Dondurma

İçerik :  Keçi sütü, doğal salep, şeker,Alerjen Uyarısı: Ürünlerimizde süt ve süt ürünleri bir ..

110,00TL

Kaymaklı

İçerik :  Süt, doğal salep, şekerAlerjen Uyarısı: Ürünlerimizde süt ve süt ürünleri bir miktard..

90,00TL