Bu sitede kullanıma ilişkin bilgi toplamak için çerez kullanılmaktadır. Buradaki amacımız; web sitemizi ziyaret eden kullanıcıya kolaylık sağlamaktır.

Börekler

Çıtır Çıtır Sıcacık Bir Lezzet: Hacıbey Börekleri

İncecik hamur açmayı en iyi bilenler baklava ustalarıdır. Türkiye’nin dört bir yanından gelen yöresel malzemelerle hazırlanan çıtır çıtır börekler yine Hacıbey ustalarının ellerinden çıkıyor. Farklı çeşitleri ile yemeye doyamayacağınız börekler, Hacıbey’in 40 yıllık deneyimi ve eşsiz lezzeti ile sofralarınıza geliyor. Sadece istediğiniz böreği seçmeniz ve börek siparişi vermeniz yeterli. Online börek siparişi verdiğinizde İstanbul’un neresinde olursanız olun siparişinizi size teslim ediyoruz.

Çıtır Çıtır Börek Çeşitleri 

 Herkesin sevdiği bir börek vardır. İşte bu börek çeşitlerinden en çok sevilenleri Hacıbey sizin için günlük üretiyor. En çok tercih edilen böreğimiz, baklava yufkasından yapılan Gaziantep peynirli börek, baklava ustalarımızın özenle açtığı incecik baklava yufkasından yapılıyor. İçerisinde kullanılan peynir Gaziantep’in dillere destan peyniri ve ikisi bir araya geldiğinde ağzınızı sulandıracak lezzeti ile sofralarınızı zenginleştirecek bu enfes börek ortaya çıkıyor. 

Başka hangi börekler var diye soranlara ise kıymalı kol böreği, peynirli ya da kıymalı su böreğimizi öneriyoruz. En lezzetli börekleri yaparken sırrımız nedir? Kaliteli malzeme, meslek aşkı ve 40 yıllık tecrübe… 

Hacıbey baklava ve böreklerini günlük üretiyor, odun ateşinde pişiriyor ve Anadolu’nun o enfes lezzetlerini her gün sofranıza getiriyoruz. 

Canınız börek mi çekti?

Canınız börek çektiğinde internete bağlanarak bu enfes böreklere hemen bir tık ile ulaşabileceğinizi biliyor musunuz? Hacıbey’in börek çeşitleri, online börek siparişi imkânı ile sofralarınıza geliyor. Böreklerinizi ister ofisinize isterseniz evinize sipariş edebilirsiniz. Sizi zahmetten kurtaracak ve yiyenleri kendine hayran bırakacak bu lezzetler için yapmanız gereken tek şey aşağıda yer alan börek çeşitlerinden birini sepetinize eklemeniz ve siparişinizi onaylamanız. Afiyet olsun!


Göster:
Sırala:

Baklava Yufkasından Antep Peynirli Börek

İçerik :  Baklava yufkası, Antep peyniri, beyaz peynir, buğday nişastası, içme suyu, yumurta, s..

45,00TL

Kıymalı Kol Böreği

İçerik :  Kıyma, buğday unu, soğan, içme suyu, yumurta, tereyağ, tuzRaf ömrü : GünlükAlerj..

55,00TL

Peynirli Su Böreği

İçerik  :  Antep peyniri, beyaz peynir, içme suyu, buğday unu, yumurta, sade yağ, tuz..

65,00TL